6.  » ХУМАНИТАРЦИ И ОВЕ ГОДИНЕ СПРЕМАЈУ ПОМОЋ ЗА СИРОМАШНЕ И БОЛЕСНЕ

ХУМАНИТАРЦИ И ОВЕ ГОДИНЕ СПРЕМАЈУ ПОМОЋ ЗА СИРОМАШНЕ И БОЛЕСНЕ

07.12.2021. | Вијести

Удружењe обољелих од мултипле склерозе регије источне Херцеговине, општина Невесиње, Српска православна црква, Центар за социјални рад, Црвени крст и Општинска борачка организација и ове године организују хуманитарну акцију „Доброта се налази у срцима људи“ у оквиру које ће подијелити помоћ социјално најугроженијим породицама и обољелим од мултипле склерозе. Акцијом ће бити обухваћене породице из Невесиња, Источног Мостара и долине Неретве. Организатори очекују подршку установа, предузећа, приватника и свих људи добре воље.

Ова лијепа хуманитарна акција коју су покренули земљаци из Канаде, а подржали бројни донатори, сваке године се проводи пред наjрадоснији хришћански празник – Божић.

Хуманитарци желе да овим гестом све породице у Невесиње осјете радост божићних празника.