6.  » У ЖИЉЕВУ ИЗГРАЂЕНО СПОРТСКО ИГРАЛИШТЕ

У ЖИЉЕВУ ИЗГРАЂЕНО СПОРТСКО ИГРАЛИШТЕ

13.07.2022. | Вијести

У насељу Жиљево данас је асфалтирано спортско игралиште, а ускоро ће бити постављен и потребан спортски мобилијар. Пројекат вриједан 25.000 КМ заједнички су финансирали Републички секретаријат за расељена лица и миграције и Општина Невесиње. Радове је изводило предузеће «Невесињепутеви». Набавку спортских реквизита финансираће ХЕТ.

Пројекат је реализован на захтјев мјештана и на радост дјеце и омладине из Жиљева који су добили мјесто гдје ће се окупљати и развијати здрав спортски дух.

Из Општине Невесиње су потврдили да ће наставити са изградњом спортских терена и у другим насељима. Наредно могу очекивати најмлађи становници Лапчевина. Пројекат ће бити финансиран средствима УНДП-а и Општине Невесиње.