6.  » ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ НЕВЕСИЊЕ ЗА 2022.ГОДИНУ

Број:03/40-255/21

Датум:10.12.2021.године

ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ НЕВЕСИЊЕ ЗА 2022.ГОДИНУ

Обавјештавамо све заинтересоване да Одјељење за финансије Општине Невесиње организује јавну расправу о Нацрту буџета општине Невесиње за 2022.годину за представнике Мјесних заједница,представнике  удружења грађана  и организација, и све заинтересоване грађане Невесиња која ће се одржати у петак 17.12.2021.године у Великој сали Скупштине општине Невесиње са почетком у 17:00 часова.

Грађани се позивају да присуствују расправи и својим питањима, коментарима и сугестијама допринесу квалитету дискусије.

Циљ ове расправе јесте укључивање јавности у доношењу одлуке о трошењу новца из буџета општине у 2022 години, као и одређивање приоритета у финансирању капиталних и других пројеката.

Јавна расправа о буџету је саставни део активности доношења Нацрта буџета и закључци са ове расправе биће узети у обзир приликом доношења Одлуке о буџету за 2022.годину.

Обавјештавамо све заинтересоване да се документ Нацрта буџета општине Невесиње за 2022.годину може преузети са службене интерент страници Општине Невесиње (www.opstinanevesinje.rs.ba).