6.  » НЕВЕСИЊЕ И ВОЖДОВАЦ МЕМОРАНДУМОМ ПОТВРДИЛИ БРАТСКЕ ВЕЗЕ

НЕВЕСИЊЕ И ВОЖДОВАЦ МЕМОРАНДУМОМ ПОТВРДИЛИ БРАТСКЕ ВЕЗЕ

10.06.2024. | Вијести

У оквиру свесрпског сабора “Један народ, један сабор – Србија и Српска” начелник општине Невесиње Миленко Авдаловић и помоћник предсједнице Општине Вождовац Милијан Андрић потписали су Меморандум о сарадњи из области привреде, економије, туризма, културе и спорта. Потписивању документа присуствовали су чланови Вијећа Општине Вождовац и представници Удружења Невесињаца у Београду.

Начелник Авдаловић је нагласио да је сарадња братских општина и до сада била успјешна, а новим документом ће бити још чвршћа и свеобухватнија.

Андрић је рекао да је циљ Сабора је да покажемо да смо једно, да ником ништа не одузимамо, друге да поштујемо, а своју слободу да чувамо.

„Нека овај Сабор буде камен темељац добрих свесрпских односа за све нове генерације”, поручио је Андрић.