6.  » СВЈЕТСКА ШАМПИОНКА ЈАНА ЂЕРИЋ -ПРИЈЕМ У КАБИНЕТУ НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ

СВЈЕТСКА ШАМПИОНКА ЈАНА ЂЕРИЋ -ПРИЈЕМ У КАБИНЕТУ НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ

13.10.2022. | Вијести

У Кабиинету начелника општине Невесиње данас је уприличен пријем за свјетску јуниорску шампионку у кик боксу Јану Ђерић и њеног тренера Неђа Братића. Уз честитке за велики успјех начелник Миленко Авдаловић трофејној Невесињки уручио је новчану награду.

– То што је урадила Јана је за сваку похвалу и ми јој желимо још много великих спортских резултата – поручио је Авдаловић. Он је младој суграђанки, прије свега, пожелио добро здравље и успјех у школи, а подржао је и њено опредјељење да остане у кик боксу и да гради сениорску спортску каријеру.

Авдаловић је истакао да општина Невесиње издваја значајна средства за 15 спортских колектива, међу којима су и премијерлигаши и учесници Прве лиге РС. Поред тога, суфинансира и одређене спортске пројекте као што је изградња терена са вјештачком травом.

Сматра да су млади спортисти оправдали буџетска издвајања и да на прави начин доприносе промоцији својих клубова и читавог Невесиња.