6.  » ДАНАС СЕ ОДРЖАВА СЈЕДНИЦА СО НЕВЕСИЊЕ

ДАНАС СЕ ОДРЖАВА СЈЕДНИЦА СО НЕВЕСИЊЕ

21.10.2022. | Вијести

Након двомјесечне паузе невесињски одборници данас настављају рад. На предложеном дневном реду сједнице Општинског парламента је тридесетак тачака међу којима су Извјештај о извршењу буџета за првих пола године и План активности на отклањању неправилности по препорукама из Извјештаја о проведеној финансијској ревизији Општине Невесиње за 2021. годину.

Пред одборницима ће се наћи информације и извјештаји о раду Средњошколског центра, Туристичке организације, Музичке школе и Народне библиотеке. Анализираће и стање у областима културе и спорта. На дневном реду је и Програм рада зимске службе за предстојећу сезону и Извјештај Организационог одбора „Невесињске олимпијаде“.

Општински парламент би требало да због истека периода на који су именовани прво разријеши, а потом и именује вршиоце дужности начелника четири општинска одјељења, секретара Општинског парламента и вршиоце дужности директора у више јавних установа.

Почетак сједнице заказан је за 10 часова.