6.  » ВЛАДА РС ОДОБРИЛА СРЕДСТВА ЗА ФИНАНСИРАЊЕ ИНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЈЕКАТА У НЕВЕСИЊУ, ГАЦКУ, БЕРКОВИЋИМА И ИСТОЧНОМ МОСТАРУ

05.11.2021. | Вијести

Министарство финансија Републике Српске финансираће и суфинансирати пројекте водоводне, канализационе и путне инфраструктуре, те изградњу школских објеката и административних зграда у локалним заједницама у Српској за шта ће бити издвојено 27,8 милиона КМ.

Што се тиче Херцеговине, одобрени су пројекти реконструкције путне инфраструктуре у општинама Источни Мостар-Невесиње, изградња зграде за младе брачне парове у општини Гацко, асфалтирање пута према насељу Клечак у општини Берковићи и изградња водоводног система на локацији Жегуља.

Биће реализовани и пројекти водоводне инфраструктуре у Невесињу и Берковићима, саопштено је из Министарства финансија Републике Српске.