6.  » ВЕЧЕРАС У ДОМУ КУЛТУРЕ ИЗБОР СПОРТИСТЕ НЕВЕСИЊА

ВЕЧЕРАС У ДОМУ КУЛТУРЕ ИЗБОР СПОРТИСТЕ НЕВЕСИЊА

25.01.2023. | Вијести

Под покровитељством Општине Невесиње вечерас са почетком у 19 часова биће одржана традиционална спортско-забавна манифестација „Избор најбољег спортисте Невесиња у 2022. години“.

Клубови су Комисији за избор доставили приједлоге за најбољег спортисту из реда сениора, најбољег младог спортисту из реда пионира, кадета и јуниора и спортску наду године, а проглашење најуспјешнијих спортиста и уручење награда биће обављено током свечаности у Дому културе „Небојша Глоговац“. У забавном дијелу програма наступиће етно група „Свети Димитрије“ и Чирлидинг и плесни клуб „Летс денс“.

Кандидати за спортисту године из реда сениора су: Анета Ивковић (ОК „Вележ), Дарко Драговић (РК „Херцеговина“), Срђан Драшковић (ФК „Вележ), Горан Кљакић (КМФ „Невесиње“).

Кандидати за најбољег младог спортисту су: Јана Ђерић (КБК „Вележ“), Маријана Бркић (ОК „Вележ“), Лана Терзић (ЖРК „Херцеговина“), Лука Килибарда (ФК „Вележ), Урош Зечевић (РК „Херцеговина“), Јован Богдановић (СК „Свети Димитрије), Лазар Бован (БК „Невесиње), Андрија Савић (ШК „Невесиње“), Михајло Мањак (ОКК „Вележ“).

За спортску наду године кандидовани су: Симона Савић (КК „Вележ), Андреа Јонлија (ШК „Невесиње“), Дарија Михић (ШС „Шампион“), Олга Мучибабић (ОК „Вележ), Ђорђе Човило (ФК „Вележ“), Никола Ковачић (РК „Херцеговина), Алекса Шаренац (ОКК „Вележ“), Вукашин Ковач (КБК „Вележ).

Организатори позивају представнике клубова и спонзора, спортисте, спортске раднике и све заинтересоване грађане да присуствују манифестацији.