Вијести

АТЛЕТСКИ МИТИНГ ОКУПИО 250 ТАКМИЧАРА

5.8.2019

У оквиру Невесињске олимпијаде, на Градском стадиону одржан је Атлетски митинг „Алекса Ковачевић“. Око 250 такмичара надметало се у 16 дисциплина, а они најбољи освојили су медаље, дипломе и вриједне новчане награде.



Mladena

Највише интересовања било је за беби маратон и трке пионира. Са двије златне и једном бронзаном медаљом Младена Петрушић, чланица АК „Гласинац“ из Сокоца, најуспјешнија је учесница Атлетског митинга. Три медаље освојио је Никола Долина из Требиња.

 

Беби маратон (Ж) – дјеца предшколског узраста

  1. Наталија Сулавер – Љубиње
  2. Олга Мучибабић – Невесиње
  3. Анђела Окука – Невесиње

Беби маратон (М) – дјеца предшколског узраста

  1. Душко Руњевац – Требиње
  2. Ђорђе Човило – Невесиње
  3. Вуковић Андрија – Невесиње

Трка пионирки на 300 м – 2008. годиште и млађе

  1. Сара Манојловић – Требиње
  2. Лана Терзић – Невесиње
  3. Срна Данојлић – Требиње

Трка пионира на 300 м - 2008. годиште и млађи

  1. Василије Ковач – Невесиње
  2. Милош Савић – Невесиње
  3. Филип Радовановић – Требиње

Трка пионирки на 400 м – 2006. годиште и млађе

  1. Тамара Радојчић – Нови Сад
  2. Кристина Долина – Требиње
  3. Тамара Лазовић – Невесиње

Пионири на 400 м – 2006. годиште и млађи

  1. Алекса Дабарчић – Невесиње
  2. Василије Ковач – Невесиње
  3. Данило Телебак - Невесиње

Трка пионирки на 600 м – 2003. годиште и млађе

  1. Кристијана Кушић – Требиње
  2. Андреа Добранић – Требиње
  3. Кристина Долина – Требиње

Трка пионира на 600 м – 2003. годиште и млађи

  1. Саша Ђурасовић – Невесиње
  2. Марко Граховац – Невесиње
  3. Иван Гамбелић – Невесиње

Трка на 100 м (Ж)

  1. Младена Петрушић – Соколац
  2. Драгана Зубац – Невесиње
  3. Кристијана Кушић –Требиње

Трка на 100 м (М)

  1. Стефан Ћуковић – Источно Сарајево
  2. Михајло Мемедовић – Соколац
  3. Никола Долина – Требиње

Трка на 800 м (Ж)

  1. Алма Хрњић – Нови Град Сарајево
  2. Емина Бегић – Нови Град Сарајево
  3. Јелена Ковачевић – Невесиње

Трка на 800 м (М)

  1. Стефан Ћуковић – Источно Сарајево
  2. Урош Гутић – Невесиње
  3. Никола Долина - Требиње

Бацање кугле (Ж)

  1. Младена Петрушић („Гласинац“ Соколац)
  2. Драгана Зубац („Српски соко“ Невесиње)
  3. Михаела Ковачевић („Српски соко“ Невесиње)

Бацање кугле (М)

  1. Бошко Ковачевић („Српски соко“ Невесиње)
  2. Данило Ковачевић („Српски соко“ Невесиње)
  3. Александар Лучић („Гласинац“ Соколац)

Бацање копља (Ж)

  1. Емилија Кушић („Леотар“ Требиње)
  2. Нина Зуровац („Леотар“ Требиње)
  3. Младена Петрушић („Гласинац“ Соколац)

Бацање копља (М)

  1. Александар Лучић („Гласинац“ Соколац)
  2. Никола Долина („Леотар“ Требиње)
  3. Михајло Мемедовић („Гласинац“ Соколац)



[ Назад ]